18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Cinsellik unsurları içerir.  Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.
 Genre
Biyografik, Dram
 Time
2s 38dk
 Age Restriction
18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Cinsellik unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.
 Dil
İtalyanca
 Actors
Toni Servillo, Elena Sofia Ricci, Riccardo Scamarcio
 Country
İtalya, Fransa
 Release Date
29 Mart 2019
 Director
Paolo Sorrentino
Son olarak Amerikalı papayı anlattığı The Young Pope dizisiyle tartışma yaratan yönetmen Paolo Sorrentino, bu kez skandallarıyla anılan İtalya eski başbakanı Silvio Berlusconi’nin hayatına göz atıyor. Sorrentino, Loro’da ünlü siyasetçinin hem özel hayatına dokunuyor hem de İtalyan siyasetini hicvediyor. Siyasi kariyerinin yanı sıra ülkesinin en zengin isimlerinden biri olan Berlusconi’nin portresini çizerken çok konuşulan skandalların perde arkasına da bakıyor.

Director Paolo Sorrentino, who most recently caused controversy with the television series The Young Pope about an American Pope, now turns his focus to the life of Silvio Berlusconi, the former Prime Minister of Italy; notorious for the many scandals he was involved in. In Loro, Sorrentino both touches upon the private life of the famous politician, and satirizes Italian politics. In depicting Berlusconi, who is also one of the richest people in his country in addition to his political career, he also takes a behind-the-scenes look at his much debated scandals.