Yaş sınırı henüz tanımlanmamıştır.
 Age Restriction
Yaş sınırı henüz tanımlanmamıştır.
"Artık varolmayan bir geçmişi aramıyorum ya da anılar olmadan bir gelecek yaratmaya çalışmıyorum. Suriyeli bedenin mirası beni ilgilendiren; devrimler, savaşlar, göçler, ideolojiler, kısa özgürlük anlarında insanı görünür kılmak. Suriyeli kimliğinin sosyal ve siyasi gerçekliğinin nasıl evrildiğine bakıyorum.Süre: 30 dak.
Koreografi: Mithkal Alzghair
Performans: Mithkal Alzghair
Dramaturjik Destek: Thibaut Kaiser
Çevirmenler: Rami Farah, Shamil Taskin, Mithkal Alzghair
Ortak yapımcılar: Godsbanen – Aarhus (Danemark)/
Musée de la Danse-CCN de Rennes et de Bretagne / t
he foundation AFAC / Les Treize Arches-Scène conventionnée de Brive
Centre National de la Danse – Pantin, France, Studio Le Regard du Cygne, Théâtre Louis Aragon, scène conventionnée danse de Tremblay-en-France’in desteğiyle
Fransız Kültür Merkezi işbirliğiyle.

A Corner in the World/Dünyada Bir Köşe (1-12 Ekim), yakın coğrafyalarda üretim yapan ancak birbirinin işlerini tecrübe etme ve aynı sahneyi paylaşarak diyalog geliştirme şansı bulamayan Türkiye, Ortadoğu, Kafkasya ve Balkanlar'dan sanatçıları bir araya getiren bir sahne sanatları festivali. Festivalin diğer etkinliklerine, http://www.acornerintheworld.com adresinden ulaşabilirsiniz. A Corner in the World/Dünyada Bir Köşe, AFAC (Arab Fund for Culture and Arts) ana sponsorluğunda, Mophradat (formerly Arab Culture Fund), Fransız Kültür Merkezi, Kadıköy Belediyesi, İstanbul Hollanda Başkonsolosluğu, Yücel Kültür Vakfı ve Anadolu Kültür'ün değerli destekleriyle gerçekleşmektedir.

Please visit the festival web page for information about the performances in English: www.acornerintheworld.com."

"Indirimli bilet için, öğrenci kartı göstermek zorunludur.
** ÜYELİK VE ÖĞRENCİ KARTLARI SAHİPLERİ HARİÇ, FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ ETKİNLİKLERİNE KATILIM İÇİN ÖN KAYIT YAPTIRMANIZI RİCA EDERİZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
https://www.inscription-facile.com/form/ZdsSe5h6yUSNaEZKuteQ
Gösteriden 30 dakika önce gösteri mekanında olunması rica olunur.


* Please pre-register through the link below after buying your ticket to in order to participate in the event at the Institut Français of Istanbul.

https://www.inscription-facile.com/form/ZdsSe5h6yUSNaEZKuteQ


Please arrive at the venue 30 minutes before the show.

Etkinlik mekanı 19:30'da açılmaktadır.