18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
 Age Restriction
18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
"ARTHUR SCHNİTZLER’ in “LA RONDE” adlı eserinden UYARLAYAN: HALUK IŞIK
YÖNETEN: YILMAZ TÜZÜN
BESTE ve MÜZİK DİREKTÖRÜ: KEREM MEMİŞOĞLU
ŞARKI SÖZLERİ: HALUK IŞIK
IŞIK TASARIM: ALPDOĞAN SELÇUK
DEKOR TASARIM: GÜNAY TOPRAK- ALPDOĞAN SELÇUK
KOSTÜM TASARIM VE UYGULAMA: EMİNE TARIN
DEKOR UYGULAMA: ALPDOĞAN SELÇUK
AFİŞ TASARIM: DOĞUŞ TURAN
REJİ ASİSTANI: SEDEN TURAN
OYUNCU: YASEMİN ŞİMŞEK TÜZÜN
2013-2014 1. ROTARY EN İYİ KADIN OYUNCU
2013-2014 DİREKLERARASI İZMİR EN İYİ KADIN OYUNCU
2015- BEDİA MUVAHHİT EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU
2018 BEDİA MUVAHHİT EN BAŞARILI KADIN OYUNCU
5. TİYATRO GAZETESİ TİYATRODA BAŞARI VE EMEK ÖDÜLÜ

OYUN HAKKINDA: Kısa süreli bir dizi aşk karşılaşmalarının anlatıldığı oyunda; bireysel ve toplumsal ahlak, yerleşik değer yargıları; aşk ve cinsellik ikilemi üzerinden toplumun en alt katmanından en üst katmanına kadar geniş bir sınıf yelpazesi içinde sorgulanmaktadır.
Oldukça cesur, kışkırtıcı, cüretkar, çarpıcı ve Freudyen bir bakış açısına sahip olan oyun1890’ların Viyana’sında geçmektedir. Oyun bir döngü halinde her bireyin kendisinden bir üst tabakadaki kişiye gözünü diktiği bir döngüyle ilerler ve finalde en üst ve en alt tabakadaki kişilerin birlikte olmasıyla çember kapanır.
İnsanın aşk ve seksle imtihanında ne denli trajik ve gülünç hale geldiği apaçık göz önüne seriliyor oyunda. İnsanoğlunun önüne geçilemez hayvani/içgüdüsel arzuları ve buna direnmeye çalışan akıl, vicdan, kültür gibi üst yapılandırılmaları arasında ki büyük bir savaşa şahitlik ediyoruz aslında.
Kadın ve erkek; doğanın en büyük iki çatışması.Bu savaş; biraz da kadından yana tavır alan bir bakış açısıyla işlenmektedir oyunda. Belki metalaştığı, belki “erkeğe hizmet eden” olarak görüldüğü, belki tüm toplumsal baskılar altında yok olduğu için delirmiş bir kadındır oyun kahramanımız. 5 bölümden oluşan oyunda 10 karşılaşmayla içinde 5 ayrı kadın hali, durumu yaşamaktadır kadın.
Şarkı, dans ve kadın oyuncuya partnerlik eden bir Canlı Kuklayla yorumlanan oyunda yönetmen tüm sanat dallarının tiyatroya desteğiyle bezemektedir oyununu.
"