{{stg.CITY_NAME}}
Information :
Event On Sale.
The event is not on sale yet.
All seats were sold.
  • Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde sahnelenecek eserlerde balkon kısmından gazilere, şehit ve gazilerin dul ve yetimleri, engeliler ve “65 yaşını doldurmuş, muhtaç, güçsüz ve kimsesiz T.C. vatandaşlarına aylık bağlanması hakkında 2022 sayılı Kanun” kapsamındaki kişiler kimlik ibraz etmek şartıyla ve gişeden yer numarası almak kaydı ile ücretsiz, Zorlu PSM'de balkon kısmında 50 ve üzeri toplu satışlarda ve öğrencilere kimlik ibraz etmek şartıyla sadece gişelerde %30 indirim uygulanacaktır.
  • Yaş sınırı belirtilmeyen yetişkin temsilleri 8 yaşın üzerindeki izleyiciler için geçerlidir.
  • Temsillerimiz ilan edilen tarih ve saatte başlar. Seansa geciken seyircilerimiz ilk perdeyi izleyemezler.
  • Devlet Opera ve Bale Genel Müdürlüğü gerektiğinde temsil düzeninde ve programda değişiklik yapabilir.
  • Devlet Opera ve Balesi temsilleri için açığa alma ve açık para yükleme işlemi yapılmamaktadır. Katılamayacağınız Devlet Opera ve Balesi temsili için 48 saat öncesine kadar info@biletiva.com adresine talebinizi iletebilirsiniz. Temsilin başlamasına 48 saatden az kalan bilet ücretleri iade edilmemektedir.
  • Devlet Opera ve Balesi etkinlikleri, Sözleşme koşulları gereği yukarıda belirtilen tarih ve saatlerde önce gişelerde, sonra belirtilen saatte online satış kanallarından satışa sunulmaktadır. Bu sebeple, çok yoğun ilgi gören bazı temsillerin biletleri gişelerde 10 dakika içinde tükenmekte, ve online satış aktif edildiğinde tüm salon dolu görünmektedir. İnternet satışı başladığında biletlerin “Tükendi” olarak görünmesi ile ilgili teknik bir aksaklık, koltuk kapatma ya da sistem dışı bir özel satış durumu söz konusu değildir.
  • 7 yaşından küçük izleyicilerimizin matine ve çocuk temsilleri dışındaki temsillere getirilmemesini rica ederiz.

Bilgilerinize sunarız.