Yaş sınırı henüz tanımlanmamıştır.
 Age Restriction
Yaş sınırı henüz tanımlanmamıştır.
"İşgal Laboratuar Sunumu: İstanbul burası. İşgal edilmemek, işgal etmemek, neleri, ne kadar işgal ettiğimiz ve nelerin, ne kadar bizi işgal ettiğini aramak, kendimizi sürekli aramak zorunluluğu ile yerli ve evrensel temel yapıları, temel anıları, temel rahatsızlık ve itirafları, karmaşaları, özel ayrıntılar üzerinden yapılandırarak ilerliyoruz. Takip ettiğimiz programın ilk bölümlerindeki çalışmalarda çıkardığımız malzemeleri, bunların üretim geçmişini-kendi anılarımızı ve geçmişimizi de içine koyarak işlediğimizde, sürecimizin izleyecek insanla yapılan deneyin bir sunumu ortaya çıkıyor.


Tasarım ve Yönetim: Selim Yalçın
Performans: Derya Günaydın, Hazal Uprak
İşgal Laboratuar Ekibi: Derya Günaydın, Hazal Uprak, Dilay Taşkaya

Bir S.C.U.M. tatbikatı, hareket noktasını Amerikalı radikal feminist yazar Valerie Solanas’ın üretiminden geriye kalan çok az sayıda basılı metinden biri olan S.C.U.M. (Society for Cutting Up Men) Manifesto’dan alır.

A Corner in the World/Dünyada Bir Köşe (1-12 Ekim), yakın coğrafyalarda üretim yapan ancak birbirinin işlerini tecrübe etme ve aynı sahneyi paylaşarak diyalog geliştirme şansı bulamayan Türkiye, Ortadoğu, Kafkasya ve Balkanlar'dan sanatçıları bir araya getiren bir sahne sanatları festivali. Festivalin diğer etkinliklerine, http://www.acornerintheworld.com adresinden ulaşabilirsiniz. A Corner in the World/Dünyada Bir Köşe, AFAC (Arab Fund for Culture and Arts) ana sponsorluğunda, Mophradat (formerly Arab Culture Fund), Fransız Kültür Merkezi, Kadıköy Belediyesi, İstanbul Hollanda Başkonsolosluğu, Yücel Kültür Vakfı ve Anadolu Kültür'ün değerli destekleriyle gerçekleşmektedir.

Please visit the festival web page for information about the performances in English: www.acornerintheworld.com."

Indirimli bilet için, öğrenci kartı göstermek zorunludur.
* Bu buluşma, iki farkli performans içermektedir. Tek biletle izlenebilir.

Etkinlik mekanı 17:30'da açılmaktadır.