Genel İzleyici
 Tür
Müzikli Çocuk Oyunu
 Yaş Sınırı
Genel İzleyici
"BU ADAMI ÇOK SEVECEKSİNİZ!
Sıra dışı bir orkestra şefinden sıra dışı bir gösteri.
Çocuklar Anne ve Babanızı bu gösteriye götürün.
Birçok dikkat çekici başarılı projelere imza atmış besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen’den çocuklara, klasik ve çok sesli müziği eğlendirerek sevdirecek, senfonik orkestralı, yaratıcı ve eğlenceli bir gösteri; ÇOKSESLİ GÖSTERİ.
Sahnelendiği ilk günden beri kapalı gişe oynayan ÇOKSESLİ GÖSTERİ yeni sezonda da çok ses getirmeye devam ediyor.
Kadrosu ve repertuarıyla heyecan yaratan gösteride, çocuklar kadar büyükler de eğleniyor. Senfonik müziğin en güzel örneklerinden ünlü çizgi film müziklerine; popüler eserlerden çocuk şarkılarına kadar oldukça geniş bir repertuara sahip gösteride Dr. Zafer Mutlu da operanın sevilen örneklerini orkestra ile birlikte sunuyor. Müziğimizin evrensel üslupta işlenmiş örneklerinin de yer aldığı gösteriyi her çocuk ve içindeki çocuğu yaşatan herkes mutlaka izlemeli.
Gösteride yer alan eserlerin tümü çocuklar için yeniden düzenlendi. Senfonik orkestra ve eğlenceli bir şef eşliğinde ilk kez, çocuklara ve ailelerine yönelik bir repertuar hazırlandı.
Musa Göçmen gösteri ile ilgili olarak “Bu gösteriye hiç kimse seyirci kalamayacak çünkü interaktif bir show. Amacımız tüm seyircilerin katılımıyla eğlenmek ama bir o kadar da öğrenmek. Özellikle yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde çocuklarımıza daha çok zaman ayırmalı ve hayata daha da gülerek bakabilmelerini sağlamalıyız. Gösteri bu anlamda dünyada tek. Öyle ki şuan birkaç yabancı dilde sahneye koymaya da başlayacağız. Dünya'dan da bu konuda birçok teklif almaktayız” dedi. Kendisi de üç çocuk babası olan Göçmen, ülkemizde çocuklar için hazırlanmış gösterilerin eksikliğini bilerek bu konuya eğildiklerini belirtti.
Bu gösteri, çocuklarınızın hatıralarında ve birer müzik dinleyicisi olma yolunda çok önemli bir kilometre taşı olacak. Geleceğin dinleyicilerini belki de sanatçılarını keşfedecek bu gösteri kesinlikle kaçırılmaması gereken etkinliklerden.
"