Cahit Sıtkı Tarancı K.M Orhan Asena Sahnesi
Cahit Sıtkı Tarancı K.M Orhan Asena Sahnesi
02 Mayıs Perşembe
28 Nisan Pazar
 14:00
ÇİZMELİ KEDİ (Ç)
 
Biletler Tükenmiştir
27 Nisan Cumartesi
26 Nisan Cuma
25 Nisan Perşembe
 20:00
TULUYHAN UĞURLU (PİYANO RESİTALİ)
 
Biletler Tükenmiştir
24 Nisan Çarşamba
 11:00
ÇİZMELİ KEDİ (Ç)
 
Biletler Tükenmiştir
23 Nisan Salı
 14:00
ÇİZMELİ KEDİ (Ç)
 
Biletler Tükenmiştir
 17:00
ÇİZMELİ KEDİ (Ç)
 
Biletler Tükenmiştir
22 Nisan Pazartesi
 14:00
ÇİZMELİ KEDİ (Ç)
 
Biletler Tükenmiştir
20 Nisan Cumartesi
  • İllere göre etkinliklerin satışa çıkma tarih ve saatleri;
    Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van, Zonguldak, Denizli, Ordu: Gişelerimizde, aylık tiyatro programının belirlenmesi halinde temsil tarihinden 13 gün önce saat 10:00' da, İnternet gişemizde ise aylık tiyatro programının belirlenmesi halinde temsil tarihinden 13 gün önce saat 10:10'da satışa sunulmaktadır.
  • Kahramanmaraş Gişelerimizde, aylık tiyatro programının belirlenmesi halinde temsil tarihinden 15 gün önce saat 10:00' da, İnternet gişemizde ise aylık tiyatro programının belirlenmesi halinde temsil tarihinden 15 gün önce saat 10:10'da satışa sunulmaktadır.
  • Yaş sınırı belirtilmeyen yetişkin oyunları 8 yaşın üzerindeki izleyiciler için geçerlidir.
  • Oyunlarımız ilan edilen tarih ve saatte başlar. Seansa geciken seyircilerimiz ilk perdeyi izleyemezler.
  • Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü gerektiğinde oyun düzeninde değişiklik yapabilir.
  • Satışı gerçekleşen bilet/biletler geri alınmaz ve değiştirilmez.
  • Online satın almış olduğunuz biletleri seans başlangıcından 24 saat öncesine kadar açığa alabilir, bu sayede elde etmiş olduğunuz Devlet Tiyatroları Kredilerini sezon boyunca dilediğiniz oyunlarda kullanabilirsiniz. (Devlet Tiyatroları biletlerin açığa alınmasından elde edilen Devlet Tiyatrosu Krediniz sadece Devlet Tiyatroları biletleri için kullanılabilir, Biletiva.com’daki diğer etkinliklere bilet almak için kullanılamaz.)
  • Devlet Tiyatroları etkinlikleri, Sözleşme koşulları gereği yukarıda belirtilen tarihlerde saat 10:00’da tüm gişelerde, saat 10:10’da online satış kanallarından satışa sunulmaktadır. Bu sebeple, çok yoğun ilgi gören bazı oyunların biletleri gişelerde 10 dakika içinde tükenmekte, ve online satış aktif edildiğinde tüm salon dolu görünmektedir. İnternet satışı başladığında biletlerin “Tükendi” olarak görünmesi ile ilgili teknik bir aksaklık, koltuk kapatma ya da sistem dışı bir özel satış durumu söz konusu değildir.

Bilgilerinize sunarız.