{{stg.CITY_NAME}}
Renk Açıklamaları :
Etkinlik satıştadır.
Etkinlik henüz satışa açılmamıştır.
Etkinlik için tüm koltuklar satılmıştır.
Bilgiler yükleniyor, lütfen bekleyiniz.
Seçtiğiniz bölgede etkinlik satışları henüz başlamamıştır.
Tarihler{{scene}}
Tarihler{{scene}}
{{date}}
 • İllere göre etkinliklerin satışa çıkma tarih ve saatleri;
  Ankara, İstanbul, İzmir, Mersin, Antalya, Samsun: İnternet gişemizde, aylık opera ve bale programının belirlenmesi halinde temsil tarihinden 30 gün önce saat 10:00'da satışa sunulmaktadır.
 • Temsillerimiz ilan edilen tarih ve saatte başlar. Seansa geciken seyircilerimiz ilk perdeyi izleyemezler.
 • Devlet Opera ve Bale Genel Müdürlüğü gerektiğinde temsil düzeninde ve programda değişiklik yapabilir.
 • Satışı gerçekleşen bilet/biletler geri alınmaz ve değiştirilmez.
 • Devlet Opera Bale etkinlikleri için kurum kararı doğrultusunda 01.01.2016 tarihi itibari ile "Bilet Açığa Alma" işlemi artık gerçekleşmeyecektir. Mevcut açığa alınmış bilet bedelleri herhangi bir kısıtlama olmaksızın sezon sonuna kadar Devlet Opera Bale etkinliklerinde kullanılabilecektir.
  Satılan biletler etkinlik saatine 48 saat kalana kadar iade edilebilir, talebinizi info@biletiva.com adresine iletebilirsiniz.
 • Devlet Opera ve Balesi etkinlikleri, Sözleşme koşulları gereği yukarıda belirtilen tarih ve saatlerde önce gişelerde, sonra belirtilen saatte online satış kanallarından satışa sunulmaktadır. Bu sebeple, çok yoğun ilgi gören bazı temsillerin biletleri gişelerde 10 dakika içinde tükenmekte, ve online satış aktif edildiğinde tüm salon dolu görünmektedir. İnternet satışı başladığında biletlerin “Tükendi” olarak görünmesi ile ilgili teknik bir aksaklık, koltuk kapatma ya da sistem dışı bir özel satış durumu söz konusu değildir.
 • Ankara Opera Sahnesi'nin Balkondaki K sırasında 522-524-526-527-525-523, L sırasında 536-538-540-542-541-539-537 ve M-N-O sıralarından ELEKTRONİK LİBRETTO GÖRÜNMEMEKTEDİR!
 • 7 yaşından küçük izleyicilerimizin çocuk temsilleri dışındaki temsillere getirilmemesini rica ederiz.
 • Gaziler, şehit ve gazilerin dul ve yetimleri, engelliler ve 65 yaşını doldurmuş, Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz T.C. vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında 2022 sayılı Kanun” kapsamındaki kişiler gişeden yer numarası almak kaydı ile temsilleri ücretsiz izleyebilirler.

Bilgilerinize sunarız.