{{stg.CITY_NAME}}
Renk Açıklamaları :
Etkinlik satıştadır.
Etkinlik henüz satışa açılmamıştır.
Etkinlik için tüm koltuklar satılmıştır.
Bilgiler yükleniyor, lütfen bekleyiniz.
Seçtiğiniz bölgede etkinlik satışları henüz başlamamıştır.
Tarihler{{scene}}
Tarihler{{scene}}
{{date}}
  • Yaş sınırı belirtilmeyen yetişkin oyunları 8 yaşın üzerindeki izleyiciler için geçerlidir.
  • Oyunlarımız ilan edilen tarih ve saatte başlar. Seansa geciken seyircilerimiz ilk perdeyi izleyemezler.
  • Devlet Opera ve Bale Genel Müdürlüğü gerektiğinde oyun düzeninde ve programda değişiklik yapabilir.
  • Satışı gerçekleşen bilet/biletler geri alınmaz ve değiştirilmez.
  • Online satın almış olduğunuz biletleri seans başlangıcından 24 saat öncesine kadar açığa alabilir, bu sayede elde etmiş olduğunuz Devlet Opera ve Balesi Kredilerini sezon boyunca dilediğiniz oyunlarda kullanabilirsiniz. (Devlet Opera ve Balesi biletlerin açığa alınmasından elde edilen Devlet opera ve balesi Krediniz sadece Devlet Opera ve Balesi biletleri için kullanılabilir, Biletiva.com’daki diğer etkinliklere bilet almak için kullanılamaz.)
  • Devlet Opera ve Balesi etkinlikleri, Sözleşme koşulları gereği yukarıda belirtilen tarih ve saatlerde önce gişelerde, sonra belirtilen saatte online satış kanallarından satışa sunulmaktadır. Bu sebeple, çok yoğun ilgi gören bazı oyunların biletleri gişelerde 10 dakika içinde tükenmekte, ve online satış aktif edildiğinde tüm salon dolu görünmektedir. İnternet satışı başladığında biletlerin “Tükendi” olarak görünmesi ile ilgili teknik bir aksaklık, koltuk kapatma ya da sistem dışı bir özel satış durumu söz konusu değildir.
  • 7 yaşından küçük izleyicilerimizin matine ve çocuk temsilleri dışındaki temsillere getirilmemesini rica ederiz.
  • Gişelerde; Gazilere, şehit ve gazilerin dul ve yetimleri, engelliler ve 65 yaşını doldurmuş Türk vatandaşlarına kimlik ibraz etmek koşuluyla ücretsiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan onaylı sertifikalı oteller ve seyahat acentelerine, bakanlığımız personeline, öğretmen ve öğrencilere %50 indirim uygulanır

Bilgilerinize sunarız.